Skip to main content

Ochrana osobných údajov

Vitajte na webových stránkach hipp.sk. Ďakujeme vám za záujem o našu spoločnosť a produkty. Ochrana vašich súkromných údajov je pre nás samozrejmosťou. Preto vás chceme nižšie informovať o tom, akým spôsobom sú v našej firme HiPP vaše osobné údaje spracovávané.

Ak spracovávame Vaše osobné údaje, získate tu podrobné informácie o Vašich právach a o spôsobe, ako ich uplatniť. Bližšie informácie o jednotlivých spracovaniach, o Vašich právach a o tom, ako ich uplatniť, nájdete pod odkazmi – označenými jednotlivých skupín osôb, ktorých osobné údaje spracovávame, resp. označeniami jednotlivých spracovaní.

  1. Zamestnanci
  2. Marketing - Baby Club (informovanie o službách a tovaroch, vrátane obchodných oznámení a profilovaní)
  3. Dodávatelia tovarov a služieb a ich zástupcovia
  4. Riešenie sťažností na produkty Hipp
  5. Spotrebiteľské súťaže (súhlas so spracovaním osobných údajov v súvislosti s účasťou v spotrebiteľskej súťaži)
  6. Informácie o ponukách a novinkách pre lekárov
  7. Mobilná aplikácia pre děti

HiPP Czech s.r.o. spracúva osobné údaje v súlade s právnymi predpismi a na základe zákonných právnych titulov, najmä potom čl. 1 písm. 6 ods. 1 písm. a), b), c) alebo f) nariadenia EÚ o všeobecnej ochrane údajov ("GDPR").

S prípadnými otázkami k ochrane osobných údajov, námietkami, zmenami, so žiadosťou o zmazanie údajov, alebo kvôli presunu údajov, kontaktujte našu zákaznícku linku na tel. +420 251 001 801, alebo e-mailom hipp(at)hipp.sk.