MUDr. Michaela Štětinová

Dôkladná ústna hygiena sa nesmie zanedbať. Užitočné rady a tipy o zubnej starostlivosti pre tých najmenších pre vás pripravujeme v spolupráci s MUDr. Michaelou Štětinovou, zubnou lekárkou a mamičkou dvoch detí. Píše úspešný blog www.zdravezubydetem.cz a organizuje kurzy starostlivosti o zúbky detí, kde odpovedá rodičom na všetky PREČO a AKO.

Kedy sa môžu objaviť prvé zuby a ako bábätku uľaviť od bolesti?

Prvý zúbok môže z ďasien vykuknúť náhle a bezbolestne, ale rovnako môže bábätko a maminku poriadne potrápiť. Prečítajte si užitočné rady a tipy ako bábätku uľaviť od bolesti.

Zákroky odporúčané pre ženy v tehotenstve a počas dojčenia

Starostlivosť o zuby a ďasná sa nesmie zanedbať - v priebehu tehotenstva ani po príchode bábätka na svet. Zdravé zuby a ďasná mamičky sú veľmi dôležité – ovplyvňujú totiž aj zdravie dieťatka. Prečítajte si viac.

Starostlivosť o zúbky od narodenia do troch rokov

Máte doma malé bábätko a hľadáte informácie o tom, ako sa postarať o jeho zúbky? Kedy je nutné začať ich čistiť? Akou kefkou? Ako často? Ste tu správne. Pozrieme sa na všetko, s čím sa môžete stretnúť.

Zubná hygiena v tehotenstve a v období dojčenia

Dôkladná ústna hygiena sa nesmie zanedbať ani v tehotenstve. Užitočné rady a tipy sme pripravili v spolupráci s MUDr. Michaelou Štětinovou, zubnou lekárkou a maminou dvoch detí.