V prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky. Deti musia totiž stráviť až 6x viac ovocia, 2x viac zeleniny a 3 – 5x viac cereálií ako dospelí.*

My v HiPPe to vieme, a preto:

  • máme prísne BIO zásady,
  • o našich surovinách vieme všetko,
  • prevádzame viac ako 260 kontrol kvality,
  • za kvalitu ručí osobne majiteľ firmy - pán Stefan Hipp,
  • rešpektujeme prírodu
  • a trvalá udržateľnosť je našim poslaním.

Sme si istí kvalitou každej suroviny, máme totiž jej rodný list

Taký rodný list vám odpovie na dotazy ako napríklad odkiaľ surovina pochádza, aké odrody pestujeme a prečo je v jedálničku dieťaťa potrebná.

Poklad v sklíčku

Poklad v sklíčku

Pokiaľ teda prijmete myšlienku, že vaša kvalita ako matky sa nemeria časom stráveným pri sporáku, zistíte, že hotové príkrmy sú jednoducho praktické – vždy po ruke, bez nutnosti skladovania  v chlade, v stálej kvalite a širokej škále chutí.

Prečo zvoliť BIO kvalitu od HiPPu?

HiPP štandardy kvality prevyšujú zákonné BIO normy EÚ. Vieme detegovať aj zrnko piesku v olympijskom bazéne. Každé sklíčko, nielen prvého príkrmu, skontrolujeme až 260x.

* V pomere k hmotnosti skonzumujú malé deti omnoho viac potravín na jednotku telesnej hmotnosti než dospelý človek. Viac informácii tu: http://www.buildhealthykids.com/genrequirements.html

Príkrmy HiPP BIO spĺňajú požiadavky podľa nariadení pre Ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EÚ na BIO produkty. Príkrmy HiPP sú evidované ako potravina na osobitné výživové účely.