Sme tu pre vás od začiatku tehotenstva

V našom bezplatnom BabyClube ste stredom nášho záujmu vy a vaša rodina! Budeme vás sprevádzať tehotenstvom, pôrodom, ... až spoločne zamávame malým školáčikom. Tešte sa na darčeky, tehotenské a materské tipy a veľa ďalšieho.

Zaregistrujte sa teraz

 Už ste členom? Prihláste sa teraz

 

Veríme, že výhody, ktoré členstvo prináša, potešia nie len vás, ale tiež vaše dieťatko..

Zaregistrujte sa teraz

Už ste členom? Prihláste sa teraz

Zaregistrujte sa do HiPP BabyClubu a vyhrajte uvítací balíček! V každom kalendárnom mesiaci žrebujeme 10 výhercov z novo registrovaných členov, ktorých odmeníme HiPP dózou vhodnou na mlieko aj na chrumky, látkovou plienkou, klipmi a lyžičkami v puzdre. Výhercovia balíčkov budú informovaní e-mailom.

Zaregistrujte sa teraz

Už ste členom? Prihláste sa teraz

Poznáme výhercov za mesiac január! Vyžrebovali sme 10 výhercov, ktorým budeme v druhom februárovom týždni odosielať uvítací balíček prostredníctvom GLS. Výhercu budeme kontaktovať. Skontrolujte si prosím svoje emailové schránky.

Výhody HiPP BabyClubu

E-bookDopisy rodičom

Budeme vás a vaše dieťatko sprevádzať prvými vzrušujúcimi mesiacmi, pekne krôčik po krôčiku. Prinášame cenné informácie a šikovné tipy pre všetky kľúčové okamžiky prvého roku vášho bábätka.  


TOP mená

Ukážeme Vám najobľúbenejšie krstné mená pre deti registrované v HiPP BabyClube za posledné 3 mesiace. Môžete sa inšpirovať. Aktualizácia každý mesiac!


Darček k registrácii

Každý mesiac žrebujeme z novo registrovaných užívateľov 10 výhercov nášho balíčka! Ten obsahuje dózu na mlieko, hryzadlo, látkovú plienku, dva kolíčky, a dve lyžičky v puzdre. Balíčky posielame raz mesačne.  

*od 1.6.2023


E-book

Po registrácii v našom BabyClube Vám automaticky prídu do emailu e-booky "Zavádzame príkrmy" a „Začiatky s mliečnou výživou“ na stiahnutie s množstvom užitočných rád a tipov, ako postupovať pri zavádzaní príkrmov, vytvorený v spolupráci s MUDr.Karolovou, detskou pediatričkou.