Sme tu pre vás od začiatku tehotenstva

V našom bezplatnom BabyClube ste stredom nášho záujmu vy a vaša rodina! Budeme vás sprevádzať tehotenstvom, pôrodom, ... až spoločne zamávame malým školáčikom. Tešte sa na darčeky, tehotenské a materské tipy a veľa ďalšieho.

Zaregistrujte sa teraz

 Už ste členom? Prihláste sa teraz

 

Veríme, že výhody, ktoré členstvo prináša, potešia nie len vás, ale tiež vaše dieťatko..

Zaregistrujte sa teraz

Už ste členom? Prihláste sa teraz

Zaregistrujte sa a vyhrajte uvítací balíček! Každý desiaty novo registrovaný člen vyhráva. Výherci budú informovaní emailom. Čo balíček obsahuje? HiPP dózu, skvelú na mlieko aj na chrumky, látkovú plienku, klipy, lyžičky v puzdre aj krásne drevené hryzadlo.

Zaregistrujte sa teraz

Už ste členom? Prihláste sa teraz

Výhercov uvítacieho balíčka za mesiac máj budeme žrebovať prvý týždeň v júni.

Výhody HiPP BabyClubu

E-bookDopisy rodičom

Budeme vás a vaše dieťatko sprevádzať prvými vzrušujúcimi mesiacmi, pekne krôčik po krôčiku. Prinášame cenné informácie a šikovné tipy pre všetky kľúčové okamžiky prvého roku vášho bábätka.  


TOP mená

Ukážeme Vám najobľúbenejšie krstné mená pre deti registrované v HiPP BabyClube za posledné 3 mesiace. Môžete sa inšpirovať. Aktualizácia každý mesiac!


Darček k registrácii

Každý desiaty novo registrovaný člen v danom mesiaci* vyhráva náš balíček! Ten obsahuje dózu na mlieko, hryzadlo, látkovú plienku, dva kolíčky, a dve lyžičky v puzdre. Balíčky posielame raz mesačne.  

*od 1.5.2023


E-book

Po registrácii v našom BabyClube Vám automaticky prídu do emailu e-booky "Zavádzame príkrmy" a „Začiatky s mliečnou výživou“ na stiahnutie s množstvom užitočných rád a tipov, ako postupovať pri zavádzaní príkrmov, vytvorený v spolupráci s MUDr.Karolovou, detskou pediatričkou.