Skip to main content

Sme tu pre vás od začiatku tehotenstva

Náš BabyClub ponúka rady a podporu od začiatku tehotenstva až po batoľací vek vášho dieťatka. V HiPP BabyClube budete vždy stredobodom nášho záujmu vy a vaša rodina! Zaregistrujte sa a preskúmajte všetko, čo sme si pre vás a vaše dieťatko pripravili. Tešiť sa môžete na darčeky, tehotenské a materské tipy, fotosúťaže a mnoho ďalšieho.

Zaregistrujte sa teraz

 Už ste členom? Prihláste sa teraz

 

HiPP tip: Zaregistrujte sa už na začiatku svojho tehotenstva a naplno využite všetky výhody, ktoré náš BabyClub ponúka.

Výhody HiPP BabyClubu

Veríme, že výhody, ktoré členstvo prináša, potešia nie len vás, ale tiež vaše dieťatko..

E-book

Prečo sa stať členom HiPP BabyClubu

 
Darček za registráciu

Každý mesiac žrebujeme z novo registrovaných užívateľov 10 výhercov nášho uvítacieho balíčka! Balíček obsahuje podbradník, zásobník na sušené mlieko a hryzátko.

 

 
Fotosúťaž

Pravidelne pre vás pripravujeme fotosúťaže o produkty HiPP, v ktorých s nami môžete zdieľať jedinečné zážitky so svojimi deťmi.
 

 
E-book

Po registrácii do nášho BabyClubu Vám automaticky príde do emailu e-book "Zavádzame príkrmy" na stiahnutie zadarmo s množstvom užitočných rád a tipov vytvorený v spolupráci s detskou pediatričkou MUDr. Karolovú.
 

 
TOP mena

Ukážeme Vám najobľúbenejšie krstné mená pre deti registrované v HiPP BabyClube za posledné 3 mesiace. Môžete sa inšpirovať. Aktualizácia každý mesiac!
 

 
Dopisy rodičom

Budeme vás a vaše dieťatko sprevádzať prvými vzrušujúcimi mesiacmi, pekne krôčik po krôčiku. Prinášame cenné informácie a šikovné tipy pre všetky kľúčové okamžiky prvého roku vášho bábätka.
 

 
Testovanie produktov

Čas od času Vás pozveme na testovanie našich produktov. O aktuálnych testoch vás budeme informovať na webe alebo zaslaním newslettera. Sledujte nás pravidelne!