Tekuté mliečko priamo na kŕmenie

To najlepšie pre deti, ktoré nemôžu byť dojčené* v jednej fľaši prichystané priamo na kŕmenie! S tekutým mliekom HiPP Combiotik® je cestovanie s bábätkom, nočné kŕmenie i jeho stráženie hračka.

Vyslyšali sme prianie vás, aktívnych mamičiek, ktoré ste si priali zjednodušenie prípravy mlieka. Či už doma, na výletoch, dovolenkách, prechádzkach v prírode alebo napríklad pri strážení ratolesti babičkou či deduškom. Uvedomujeme si, že správna príprava mlieka môže byť vonku či na cestách ťažká. Optimálna teplota, pomer vody a mlieka...a do toho malé hladné bruško, pre ktoré je každá ďalšia sekunda dlhšia a dlhšia...

...máme pre vás riešenie!

Mliečko vo fľaši vezmete ľahko všade so sebou. Vojde sa do tašky, kabelky či organizéra a naviac na tento variant následného mlieka ľahko nasadíte cumlík, na ktorý je bábätko zvyknuté. Mlieko teda nemusíte ani prelievať do vlastnej fľaše! Pred použitím stačí tekutú mliečnu výživu len pretrepať, nasadiť cumlík a môžete ju veselo podávať. Bez ohrievania**. Stačí, aby malo mliečko izbovú teplotu.

Následné mlieko HiPP Bio Combiotik v tekutej forme drží vysoké štandardy kvality značky HiPP, na ktoré ste zvyknutí. Je v tej najvyššej BIO kvalite, vysoko prekračujúcej legislatívne požiadavky EÚ. Zloženie je vyvážené a optimalizované podľa veku dieťaťa. Naviac s obsahom prospešných PRAEBIOTIK® (galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy).

Možno ním kŕmiť tak často, ako bábätko potrebuje. Presne podľa jeho potrieb. A keď dieťa nevypije všetko? Nevadí! Fľaštičku je možné uzatvoriť a mliečko dopiť, keď sa znovu hlad prihlási o slovo. V takom prípade ale musí byť mliečko skladované v chladničke a spotrebované do 24 hodín od otvorenia.

Užite si pohodu a komfort už hotového mlieka s vedomím, že vaše dieťatko stále dostáva to najlepšie pre svoj rast a vývoj. Prehľad produktov a viac informácií o HiPP tekutom mlieku nájdete tu.

Tekuté mliečko HiPP Combiotik® - pre deti aktívnych mamičiek.

Ak sa chcete dozvedať pravidelné zaujímavosti a praktické tipy ohľadom materstva a vývoja vášho dieťatka, prihláste sa na odber HiPP noviniek TU.


*Dojčenie je najvhodnejší spôsob výživy dojčiat. Materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie; obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na zdravý vývoj, a posilňuje imunitu dieťaťa.

**Počiatočné mlieko podávajte – tak ako v prípade každej dojčenskej výživy – len po ohriatí.