Starostlivosť o pleť počas tehotenstva

V tehotenstve sa mení pleť každej ženy

Rozmaznávajte svoju pokožku!

Zatiaľ čo pokožka na tvári bude v dôsledku zlepšeného prekrvenia vyzerať krajšie a sviežejšie, pokožka na prsiach, brušku a stehnách bude potrebovať naozaj špeciálnu pozornosť: Ženské väzivo  je prirodzene vytvorené takým spôsobom, že sa dá ľahko naťahovať. Okrem toho počas tehotenstva pomáhajú špeciálne hormóny ešte viac zvýšiť elasticitu tkaniva. Je to jediný spôsob, ako zaistiť, že sa koža dokáže ľahko prispôsobiť zvýšeným priestorovým požiadavkám Vášho rastúceho bábätka.

Napriek tomu počas tehotenstva často dochádza k nadmernému naťahovaniu tkaniva (najmä v oblasti brucha, naprsiach a v oblasti bokov), ktoré spôsobuje nepekné strie. V dôsledku napnutia brušnej steny a hormonálnych zmien sa pokožka nadmerne vysušuje a najmä ku koncu tehotenstva môžete nadobudnúť pocit veľkého napätia a svrbenia. Intenzívna starostlivosť pomáha zachovať elasticitu pokožky.

Starostlivosť o pleť

Ochrana a bohatá vyživujúca starostlivosť je presne to, čo Vaša pokožka teraz potrebuje. Kozmetické prípravky HiPP sú vynikajúcou voľbou. Neobsahujú nežiaduce látky a sú mimoriadne jemné.

Prípravky HiPP Mama obsahujú BIO mandľový olej z certifikovaných BIO mandlí. Vďaka svojmu zloženiu patrí k najcennejším ošetrujúcim olejom. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny s priaznivým účinkom  k pokožke, ktoré pokožku optimálne vyživujú a chránia.

BIO mandľový olej je citlivou a suchou pokožkou dobre tolerovaný a je teda dokonalou voľbou pre detskú pokožku. To, čo je dobré pre Vaše bábätko, bude vyživovať  achrániť aj Vašu pokožku.