BIO kvalita HiPP

Spoločnosť HiPP je najväčší spracovávateľ BIO surovín na svete. Spoločnosť HiPP zásobuje BIO produktmi viac ako 6 000 ekologických fariem. 15 000 hektárov pôdy a podzemných vôd je vďaka ekologickému hospodáreniu spoločnosti HiPP každoročne chránených pred 4 000 tonami umelých hnojív a 5 000 kg pesticídov.

Čo však presne znamená ekologické a biologické poľnohospodárstvo? Koľkými laboratórnymi kontrolami musí prejsť jeden pohárik produktu HiPP, kým sa dostane do regálu v obchode? Všetky relevantné informácie nájdete v tejto časti.

Prečo sme sa vydali cestou BIO

Väčšina z nás si v dnešnej dobe uvedomuje dôležitosť kvalitnej a hodnotnej stravy, obzvlášť s ohľadom na tú najcitlivejšiu skupinu – dojčatá a malé deti. Prečo sa vydať cestou BIO?

Rozhovor o pečati HiPP BIO

BIO produkcia je na vzostupe. Je však BIO strava skutočne garanciou zdravej výživy? V súčasnosti sa všetko, počnúc čokoládou až po lupienky v súčasnej dobe môžeme nazývať BIO produkt všetko.

Spoločnosť HiPP má vlastnú pečať biokvality

Desiatky rokov skúseností s organickým farmárčením, dobré životné podmienky pre zvieratá, ale i výskum a ochrana druhov na zachovanie biologickej rozmanitosti.

Pestovanie zeleniny

Naša BIO zelenina sa pestuje prírodným spôsobom. Chemické a syntetické postreky sú zakázané...

Pestovanie ovocia

Aj pokiaľ ide o naše BIO ovocie, uplatňujeme ekologické metódy namiesto chemických...

BIO mlieko

Odkiaľ pochádza výživné a zdravé BIO mlieko pre mliečne výrobky HiPP?

Dobytok, ošípané a hydina

Chovanie zvierat v podmienkach vhodných pre konkrétny druh znamená: vytvárať prostredie s prirodzenými podmienkami...

Produkcia a kontrola kvality

Aj keď spracovávame len vybrané suroviny, dôsledná cesta k špičkovej kvalite musí stále nasledovať pevný kontrolný systém...