Starostlivosť o detskú pokožku

Jemný krém na vyváženú pokožku

Už od prvého dňa potrebujú deti všetku našu lásku. Prejavte im svoju lásku prostredníctvom výberu produktov starostlivosti o detskú pokožku. Pleťové mlieko HiPP chráni pokožku Vášho dieťaťa pred vonkajšími vplyvmi a pomáha jej vyvinúť si svoju vlastnú ochranu.

Kedy a ako často mám mlieko používať?

Mlieko môžete používať na tvár a ruky niekoľkokrát denne. Po kúpaní aplikujte na celé telo. Pleťové mlieko HiPP sa ľahko natiera, rýchlo vstrebáva a vracia chúlostivej detskej pokožke vlhkosť.

Pleťový krém na tvár a telo HiPP je tou správnou voľbou na intenzívnejšie ošetrovanie pokožky a na časti tela, ktoré sú častejšie vystavené vonkajším vplyvom, ako sú ruky a tvár. Rýchlo sa vstrebáva a podporuje stabilnú rovnováhu pokožky.

Kedy moje dieťa potrebuje špeciálnu starostlivosť o pokožku?

Detská pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť v zime, keď je studený vzduch, alebo vo vyhrievaných miestnostiach a samozrejme po kúpaní. Pleťový krém „vietor a zima“ HiPP je mimoriadne bohatý na obsah a chráni suchú pokožku pred vysychaním. Keď je chladno, spoľahlivo chráni pokožku aj pred dráždením vyvolaným počasím. Rýchlo sa vstrebáva a prirodzene chráni pokožku.