HiPP sa stará o pokožku dieťatka mimoriadne šetrne - od narodenia. Je

  • s obsahom prírodneho BIO mandľového oleja
  • BEZ zbytočnej chémie
  • 8 z 10 slovenských pôrodníc používa kozmetiku HiPP*

*Zdroj: interné dáta k 09/2022

Tiež vám vaša intuícia napovedá, že čím prírodnejšie zloženie, tým ohľaduplnejšia je kozmetika k citlivej pokožke vášho bábätka?

Máte pravdu! Preto aj my v HiPP na to ideme prírodnou cestou. Základom našej kozmetiky pre bábätká sú blahodarné prírodné oleje, medzi ktorými vyniká svojimi vlastnosťami obzvlášť vzácny BIO mandľový olej.

Prírodné oleje sú totiž nabité prospešnými nenasýtenými mastnými kyselinami, vitamínmi a minerálmi, ktoré jemnú pokožku bábätiek intenzívne vyživujú a zároveň ju nijak nezaťažujú. Výborne sa vstrebávajú a umožňujú pokožke dýchať.

 

Vzácny BIO mandľový olej

BIO mandľový olej zjemňuje a hydratuje, čím chráni jemnú pokožku bábätka pred vysušením a odieraním. Pokožka novorodenca sa po pôrode prispôsobuje suchému prostrediu. Šetrný BIO mandľový olej pomôže.

BEZ zbytočnej chémie

Pokožka bábätiek je 5x tenšia ako pokožka dospelých. Zložky, obsiahnuté v kozmetike, sa cez ňu vstrebávajú do krvného obehu takmer okamžite a takmer bezo zvyšku. Preto sme do produktov HiPP nedali nič, čo by mohlo jemnej pokožke bábätka uškodiť.

8 z 10 pôrodníc používa HiPP

Je pravdepodobné, že ak znášajú kozmetiku ostatné novorodené bábätká, bude ju dobre znášať aj to vaše. Ak chcete mať istotu, poraďte sa s nemocničným personálom alebo si spravte test znášanlivosti.

Šetrne a hravo

Značka HiPP predstavuje kozmetiku pre batoľatá HiPP ZOO, ktorá je pre jemnú detskú pokožku rovnako bezpečná ako rad pre bábätká, a to aj v koncentrácii „elixíru“. Teraz to hravo zvládnu aj samy!

BEZ mikroplastov

Ochrana zdravia a životného prostredia je našou najvyššou prioritou! Naše HiPP výrobky neobsahujú zbytočnú chémiu a sú navyše úplne bez mikroplastov!