Mamy mamám

Naše mamy, vedia svoje odborné profesijné vedomosti alebo aj praktické životné skúsenosti výstižne a vtipne spísať a ponúknuť ich ako inšpiráciu pre ostatných. Začítajte sa. Ak hľadáte, ako v niektorých situáciách postupovať, rady od mám – alebo aj otcov – dokážu padnúť vhod. Bez ohľadu na to, či ide o stravu, prvé zúbky, boľavé bruško či prvý vzdor.

MUDr. Michaela Štětinová

Dôkladná ústna hygiena sa nesmie zanedbať. Užitočné rady a tipy o zubnej starostlivosti pre tých najmenších pre vás pripravujeme v spolupráci s MUDr. Michaelou Štětinovou, zubnou lekárkou a mamičkou dvoch detí. Píše úspešný blog www.zdravezubydetem.cz a organizuje kurzy starostlivosti o zúbky detí, kde odpovedá rodičom na všetky PREČO a AKO.

Pozrieť si články MUDr. Štětinovej

MUDr. Michala Kněžková

MUDr. Michala Kněžková je detská lekárka a v súčasnej dobe predovšetkým mamička, ktorá si od práce odskočila ku svojim trom dcéram. Píše úspešný blog www.mklife.cz a organizuje kurzy prvej pomoci. Mamičky na nich učí, ako sa vysporiadať s rizikovými situáciami, ktoré ich môžu počas materstva stretnúť.

Pozrieť si články MUDr. Kněžkovej

MUDr. Kateřina Karolová

Detská výživa od A po Z. Teoretická prax a skutočná realita tak, ako ju vníma mama doktorka. O vlastných skúsenostiach sa s vami podelí pediatrička a zároveň mamina troch detí MUDr. Kateřina Karolová. Píše blog www.karolova.blog.idnes.cz, vydala vlastnú knihu Já, doktor(in) a v roku 2018 zvíťazila v ankete Žena roka.

Pozrieť si články MUDr. Karolovej