Čo znamená BIO kvalita mlieka?

HiPP BIO pečať znamená predovšetkým prísne pravidlá

Deti, ktoré nie sú dojčené alebo sú dojčené len čiastočne, potrebujú vybranú výživu, ktorá sa vyrába podľa vzoru materského mlieka. Organizmus dojčaťa je stále veľmi citlivý. Z tohto dôvodu zákon presne stanovuje zloženie výživy. Ako základ sa používa kravské mlieko, ktoré zabezpečuje vápnik a cennú bielkovinu. Pre spoločnosť HiPP je dôležité, aby sme využívali produkty, ktoré sú čo možno najprírodnejšie, a aby sme ako základný produkt na výrobu BIO mliečnych výživ využívali iba prísne kontrolované BIO mlieko.

Viac ako 40 rokov skúseností

Greenpeace: hodnotenie „odporúčané“
Schválené organizáciou Greenpeace: Mlieko pre deti – potraviny bez genetickej modifikácie“ dostala mliečna výživa od spoločnosti HiPP v BIO kvalite ako jediná z najväčších obchodných značiek mliečnej výživy hodnotenie“odporučené“. Pestovanie geneticky modifikovaných surovín (ale aj krmivo) je podľa nariadenia EU o ekologickom poľnohospodárstve úplne zakázané. Spoločnosť HiPP je aj presvedčená že najlepšie je ekologické poľnohospodárstvo a to je s genetickým inžinierstvom  nezlučiteľné. Viac ako 600 kontrol pri každej výrobnej dávke znamená tú najvyššiu bezpečnosť pre Vás a Vaševaše bábätkodeti.

HiPP BIO pečať

HiPP BIO pečať je zárukou mimoriadnej BIO kvality, za ktorú osobne ručí Stefan Hipp. Garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky EÚ na BIO produkty. Okrem toho pri výbere základných surovín podstatne prevyšujeme prísne požiadavky, ktoré stanovuje zákon na výrobu mliečnej dojčenskej výživy.

Toto by vás mohlo zaujímať: