Skip to main content

Ľahko stráviteľné kozie mlieko v tej najlepšej BIO kvalite pre spokojné detské brušká

Optimálna znášanlivosť vďaka obzvlášť jemným bio zložkám

Nové dojčenské mlieko HiPP z BIO kozieho mlieka predstavuje šetrný prechod z dojčenia na kŕmenie z fľaše.

Je obzvlášť ľahko stráviteľné a šetrné k detskému brušku vďaka kombinácii starostlivo vybraného A2 kozieho mlieka a jemných bio surovín – galaktooligosacharidom GOS z BIO laktózy.

Kozie mlieko obsahuje veľa cenných látok a je prirodzene ľahko stráviteľné.

Kozie mlieko je svojim zložením bližšie materskému mlieku než mlieko kravské a je prirodzene ľahko stráviteľné. Obsahuje totiž prirodzene veľmi vysoký podiel bielkoviny A2 beta (β) kazeínu, tráviace enzýmy dokážu túto bielkovinu (A2 β-kazeín) veľmi ľahko spracovať.

 

Rodina HiPP venuje už viac ako 50 rokov všetko úsilie vývoju a výskumu mliečnej dojčenskej výživy: nedojčené deti dostávajú presne to, čo potrebujú pre zdravý vývoj, a to naviac v HiPP BIO kvalite. Pečať HiPP BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EÚ na BIO produkty. To znamená, že BIO mlieko HiPP je kontrolované nie len nezávislými inštitúciami, ale aj vlastnými laboratórnymi testami, ktoré sú ešte prísnejšie, než stanovuje zákon.

#viacakobio

 

  • Kozie mlieko s prirodzene vysokým podielom A2 β-kazeínu
  • GOS (Galaktooligosacharidy) z BIO laktózy. Laktóza je hlavný sacharid materského mlieka. GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.
  • Omega-3 mastná kyselina DHA pri dennom príjme 100 mg prispieva k normálnemu vývoju zraku
  • Ďalšie cenné živiny a dôležité látky: Vitamíny A, C, železo a zinok na podporu imunity*

 

HiPP BIO kozia dojčenská výživa je balená do udržateľných obalov. Spoločnosť HiPP a jeho zákazníci tak významne prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Dojčenské mlieka HIPP z BIO kozieho mlieka sú vyrábané v Nemecku v CO2 neutrálnom závode - klimaticky neutrálnym spôsobom v harmónii človeka s prírodou. Kozie mlieko pochádza od spolupracujúcich EÚ farmárov, ktorí dodržiavajú prísne podmienky ekologického poľnohospodárstva.

Mliečna výživa HiPP z BIO kozieho mlieka

Spája všetku našu starostlivosť a skúsenosti pre spokojné brušká: vyrobené z kozieho mlieka z Európy v tej najlepšej BIO kvalite.

HiPP 1 BIO Kozie Mlieko

HiPP 2 BIO Kozie Mlieko

HiPP 3 JUNIOR BIO Kozie Mlieko

Ľahko stráviteľné kozie mlieko v osvedčenej HiPP BIO kvalite

Mliečna výživa HiPP vyrobená z BIO kozieho mlieka naviac obsahuje hodnotné a overené galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavný sacharid materského mlieka. GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku

Mliečna výživa HiPP z BIO kozieho mlieka dodáva tiež všetky dôležité vitamíny a živiny, ktoré dojčatá a batoľatá potrebujú pre zdravý rast v jednotlivých vývojových fázach.


A čo vlastne A2 mlieko znamená?

Naše mlieko HiPP vyrobené z BIO kozieho mlieka je označované ako A2 mlieko. Je obzvlášť ľahko stráviteľné a šetrné k citlivému detskému brušku. Prečítajte si viac o A2 mlieku v mliečnom lexikóne.

Prejsť do lexikónu


BIO kozie mlieko HiPP deťom chutí!

Mamičky si chvália jeho kvalitné zloženie, príjemnú mliečnu vôňu a chuť. Dôkazom je pokojné a dobre napapané bruško.

Všetky recenzie tu

Prečo si mamičky pochvaľujú HiPP 2 BIO Kozie mlieko?

Práve naopak. Kozie mlieko pre dojčatá sa v súčasnej dobe teší stále väčšej obľube. Kozie mlieko sa používa ako potravina už tisíce rokov a vďaka svojim cenným zložkám je veľmi vhodným základom dojčenskej výživy.

Kozie mlieko je prirodzeným zdrojom mnohých dôležitých zložiek. Okrem iného obsahuje prirodzene vo veľmi vysokom podiele jemnú bielkovinu A2 β-kazeín, ktorá je ľahko stráviteľná. A2 β-kazeín je blízky materskému mlieku a prispieva k veľmi dobrej znášanlivosti.

Už v roku 2012 schválil Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) kozie mlieko ako bezpečné a vhodné na výrobu dojčenskej výživy.

Naša nová mliečna výživa HiPP z BIO kozieho mlieka je vyrábaná v Nemecku klimaticky neutrálnym spôsobom v harmónii človeka s prírodou. Kozie mlieko pochádza od spolupracujúcich EÚ farmárov, ktorí dodržiavajú prísne podmienky ekologického poľnohospodárstva. Kozy sú na týchto farmách chované vo vhodných podmienkach. Pasú sa väčšinu roka voľne na prírodných lúkach, ktoré sú obrábané bez použitia minerálnych hnojív či syntetických postrekov. To všetko zaručuje najlepšiu BIO kvalitu nášho výživného a zdravého mlieka.

Tak ako u dospelých, je kozie mlieko veľmi dobre znášané aj nedojčenými deťmi. Preto sa kozie mlieko často používa ako vhodná alternatíva, pokiaľ dieťa bez zdravotného dôvodu citlivo reaguje na bežné dojčenské mlieko. Mliečna dojčenská výživa z kozieho mlieka sa neodporúča užívať, pokiaľ má dieťa preukázanú alergiu na bielkovinu kravského (živočíšneho) mlieka alebo pri podozrení na túto alergiu. V tomto prípade konzultujte spôsob výživy s pediatrom.

 


Dôležité upozornenia: Dojčenie je to najlepšie pre vaše dieťa. HiPP BIO Kozie mlieko sa má používať len na základe odporúčania lekára, alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Kontraindikáce: Obsahuje bielkoviny podobné bielkovinám kravského mlieka, a preto by sa nemalo používať v prípade alergie alebo predpokladanej alergie na bielkoviny kravského mlieka. Tak ako materské mlieko obsahuje aj sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy vášho dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Preto nenechávajte vaše dieťa piť z fľaše dlhú dobu a naučte ho čo najskôr piť z pohára. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa.

BIO mliečna dojčenská výživa v prášku.

*Ako všetky následné mlieka HiPP má vitamíny A, C, železo a zinok, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.