BIO dobytok, ošípané a hydina

BIO hovädzie mäso

Dobytok a teľatá žijú na domácich BIO farmách. V tomto prírodnom prostredí majú zvieratá k dispozícii obrovské vonkajšie priestranstvo. Vďaka tomu sú silné a odolné. Sú čulé ako rybičky. Vykrmovacie látky sú prísne zakázané. Teľatá ošetrované liekmi sa zo statku vylučujú. Naše zvieratá dostávajú iba BIO krmivo.

BIO bravčové mäso

Spoločnosť HiPP využíva iba produkty zo zvierat s osvedčeným záznamom o tom, že boli počas celého života absolútne zdravé. Veľkosť chlievov a priestor, v ktorom sa môžu pohybovať, počet skupín zvierat – to všetko sa určuje podľa fyziologických potrieb ošípaných.

BIO hydina

Nie je to len chovanie zvierat v podmienkach vhodných pre svoj druh a v súlade s prírodou, čo robí kurča BIO kurčaťom. Dôležitú úlohu zohráva výživa: BIO kurčatá pre spoločnosť HiPP dostávajú BIO krmivo z prísne kontrolovaných kultivácií. Majú dostatok voľného priestranstva na pohyb, hrabanie a pieskové kúpele a ich chovné podmienky neustále kontrolujú veterinári. Aj morky majú možnosť žiť prirodzeným spôsobom. Žijú vonku v prírode a môžu sa pohybovať na veľkom priestranstve. Sú kŕmené samozrejme iba BIO obilím.