Meni

Kozmetika Hipp je BEZ zbytočnej chémie

Tenká pokožka novorodenca znamená, že látky, ktoré nanesieme na detskou kožu, sa vstrebávajú takmer okamžite a takmer bez zvyškov, a prechádzajú tak do krvného obehu dieťaťa. Práve z tohto dôvodu je potrebná veľká opatrnosť pri výbere, aby sa v kozmetických prípravkoch neobjavovali stopy toxických, konzervačných, syntetických, farbiacich a parfumových komponentov. 

Všetky prípravky detskej kozmetiky na našom trhu musia spĺňať prísne normy. Sú  teda bezpečné pre vaše dieťatko. To však neznamená, že niektoré zložky nemôžu spôsobovať citlivej detskej pokožke alergickú reakciu. Kontrolujte si preto na obale vždy prítomnosť potenciálnych alergénov. Aj v sortimente „detská kozmetika“ existujú stále veľké rozdiely. Len niektoré z nich rešpektujú špecifiká jemnej a citlivej detskej pokožky.

Je veľmi šetrná, bola vyvinutá s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergií od narodenia. Neobsahuje nič, čo by mohlo jemnej detskej pokožke uškodiť.

Kozmetika Hipp je klinicky testovaná.

Produktová rada HiPP Babysanft je  klinicky testovaná na znášanlivosť s pokožkou so sklonom k atopickej dermatitíde podľa vedeckých dermatologických noriem. Vykazuje  vynikajúcu kožnú toleranciu.