Prečo zvoliť BIO kvalitu od HiPPu?

Pri kontrole kvality sme prísni a dôslední. Používame tie najvyspelejšie technológie a laboratórne testy. HiPP štandardy kvality prevyšujú v mnohých ohľadoch zákonné BIO normy EÚ pre Ekologické poľnohospodárstvo. Vieme detegovať aj zrnko piesku v olympijskom bazéne.

  • Ovocie aj zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako je potrebné, aby sme dosiahli ideálnu šťavnatosť a perfektnú chuť. 
  • Nepoužívame žiadnu chémiu ani pesticídy.
  • Pôda na pestovanie ovocia a zeleniny je denne kontrolovaná a suroviny do našich príkrmov sú v BIO kvalite.
  • Chov hydiny aj dobytka prebieha na lúkach a pastvinách, kde majú zvieratá prístup k vode, k čerstvej tráve a dostatok priestoru na život.
  • Z mäsa spracovávame vždy len čistú svalovinu.
  • Kvalita našich príkrmov v mnohých ohľadoch prevyšuje štandardy EÚ pre Ekologické poľnohospodárstvo.

Rozhodli sme sa pre cestu poctivého poľnohospodárstva, za ktorou síce stojí viac námahy a viac práce, ale s nákupom našich produktov si môžete byť na 100% istí, že svojmu dieťaťu podávate stravu tej najvyššej kvality. A preto je voľba značky HiPP ideálny spôsob, ako začať s príkrmami.

Na kvalitu sme prísnejší ako Európska únia

Kvalita našej produkcie v mnohých ohľadoch prevyšuje požiadavky, ktoré na BIO produkciu kladie EÚ.

 

Máme dôsledne nastavený systém kontrol

Hoci spracovávame len vybrané suroviny, špičkovú kvalitu dosahujeme pomocou dôsledne nastaveného systému prísnych kontrol...

Sklo je jedným z najlepšie recyklovateľných materiálov

Zodpovednosť, trvalá udržateľnosť a ekologický prístup – piliere, na ktorých v súčasnosti stavia väčšina výrobcov i spotrebiteľov. Spoločnosť HiPP nie je výnimkou.

Rodinná firma namiesto bežnej masovej produkcie

Nie je to len práca, pre nás to je osobné. Naše BIO hospodárenie je prejavom zodpovednosti k prírode a zároveň storočnou tradíciou predávanou z generácie na generáciu. Za kvalitu ručíme svojim menom.

Príkrmy HiPP BIO spĺňajú požiadavky podľa nariadení pre Ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EÚ na BIO produkty. Príkrmy HiPP sú evidované ako potravina na osobitné výživové účely.