Prečo zvoliť BIO kvalitu od HiPPu?

Pri kontrole kvality sme prísni a dôslední. Používame tie najvyspelejšie technológie a laboratórne testy. HiPP štandardy kvality prevyšujú v mnohých ohľadoch zákonné BIO normy EÚ pre Ekologické poľnohospodárstvo. Vieme detegovať aj zrnko piesku v olympijskom bazéne.

  • Ovocie aj zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako je potrebné, aby sme dosiahli ideálnu šťavnatosť a perfektnú chuť. 
  • Nepoužívame žiadnu chémiu ani pesticídy.
  • Pôda na pestovanie ovocia a zeleniny je denne kontrolovaná a suroviny do našich príkrmov sú v BIO kvalite.
  • Chov hydiny aj dobytka prebieha na lúkach a pastvinách, kde majú zvieratá prístup k vode, k čerstvej tráve a dostatok priestoru na život.
  • Z mäsa spracovávame vždy len čistú svalovinu.
  • Kvalita našich príkrmov v mnohých ohľadoch prevyšuje štandardy EÚ pre Ekologické poľnohospodárstvo.

Rozhodli sme sa pre cestu poctivého poľnohospodárstva, za ktorou síce stojí viac námahy a viac práce, ale s nákupom našich produktov si môžete byť na 100% istí, že svojmu dieťaťu podávate stravu tej najvyššej kvality. A preto je voľba značky HiPP ideálny spôsob, ako začať s príkrmami.

Sklo je jedným z najlepšie recyklovateľných materiálov

Zodpovednosť, trvalá udržateľnosť a ekologický prístup – piliere, na ktorých v súčasnosti stavia väčšina výrobcov i spotrebiteľov. Spoločnosť HiPP nie je výnimkou.

Príkrmy HiPP BIO spĺňajú požiadavky podľa nariadení pre Ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EÚ na BIO produkty. Príkrmy HiPP sú evidované ako potravina na osobitné výživové účely.

Toto by vás mohlo zaujímať: