Detská kozmetika HiPP

S tým najlepším z prírody

Šetrná starostlivosť o jemnú pokožku vášho bábätka už od narodenia BIO mandľový olej

Základom našej kozmetiky pre bábätká sú blahodarné prírodné oleje, medzi ktorými vyniká svojimi vlastnosťami obzvlášť vzácny BIO mandľový olej.

Prírodný BIO mandľový olej je svojím zložením  veľmi blízky ľudskej pokožke a je tak ideálnou zložkou extra jemných kozmetických prípravkov. Detskú pokožku zjemňuje a hydratuje, čím chráni pokožku bábätka pred vysušením a zanecháva pleť nádherne vláčnu.

Prečítajte si viac o tajomstve prírodného BIO mandľového oleja


BEZ mikroplastov

Pojem mikroplasty sa stále častejšie objavuje v súvislosti s ochranou prírody, kedy mikroplasty, okrem iného, zahlcujú oceány. Ochrana zdravia a životného prostredia je našou najvyššou prioritou! Kozmetické výrobky HiPP sú opatrené týmto označením, ktoré deklaruje, že neobsahujú žiadne mikroplasty. Ani v pevnej ani tekutej forme! Poďme si povedať, čo to mikroplasty vlastne sú a kde všade na nich môžeme v bežnom živote naraziť!

Ďakujeme, že sa spoločne s nami staráte nie len o vašich najmenších, ale aj o našu prírodu a budúcnosť našich detí!

 Prečítajte si viac o mikroplastoch


BEZ zbytočnej chémie

Všetky prípravky detskej kozmetiky na našom trhu musia spĺňať prísne normy a mali by tak byť pre bábätká bezpečné. Aj napriek tomu sa však v niektorých prípravkoch vyskytujú aj látky, na ktoré citlivejší detský organizmus môže reagovať podráždením či alergickou reakciou.

Aké látky to sú a ktoré kozmetické prípravky ich môžu obsahovať? Preštudujte si zloženie najčastejšie používaných značiek.

 Prečítajte si viac o zložení kozmetických prípravkov

 

Šetrný k pokožke bábätka, overené mamičkami aj pôrodnicami

 

6 z 10 pôrodníc používa kozmetiku HiPP*

Kozmetika HiPP je preverená mnohými bábätkami.

* Zdroj: interné údaje k 05/2021 

  Viac informácií

 

10 z 10 mamičiek odporúča kozmetiku HiPP

10 mamičiek testovalo spolu so svojimi drobcami detskú kozmetiku HiPP ZOO. Prečítajte si recenzie, ktoré nájdete nižšie.

Viac informácií


Prečo si mamičky detskú kozmetiku HiPP pochvaľujú?


Mohlo by Vás zaujímať

 

HiPP Vlhčené obrúsky Natural

V našem portfoliu produktů HiPP můžete najít novou řadu vlhčených ubrousků HiPP Natural! Jsou vyrobené ze směsi přírodních vláken, biologicky rozložitelné, a bez mikroplastů! 

  Viac informácií

 

HiPP ZOO- nie len  šetrná, ale aj hravá!

Kozmetika pre batoľatá HiPP ZOO, je pre jemnú detskú pokožku rovnako bezpečná ako rad pre bábätká, a to aj v koncentrácii „elixíru“. Naviac ich teraz umývanie bude baviť!

Viac informácií