„Prvé týždne materstva, to je svet sám o sebe. Nepoznáte ho, kým ním neprejdete.“  

Príchod bábätka, prvé zážitky po pôrode, emócie a otvorenie krásnej, hoci náročnej etapy života. Každá milujúca mama i otec sú hrdinami tohto príbehu. Nalaďte si podcast BabyTalk, ktorý pre vás pripravujeme s dvoma známymi lekárkami – českou pediatričkou MUDr. Kateřinou Karolovou a slovenskou gynekologičko-pôrodníčkou MUDr. Alexandrou Mamovou. Rozprávame sa o šestonedelí a o všetkom čo sa odohráva za oponou prvých týždňov rodičovstva. 

Podcastom vás sprevádzajú:

MUDr. Kateřina Karolová

Pediatrička a mamina troch detí. Bez okolkov priznáva, že narodenie detí, preskúša vieru vo vlastné schopnosti aj u skúsenej lekárky. Píše blog https://karolova.blog.idnes.cz/vydala vlastnú knihu Já, doktor(in) a v roku 2018 zvíťazila v ankete Žena roka. Niekoľko rokov pôsobila na detskej klinike v Nemecku.

MUDr. Alexandra Mamová

Gynekologičko-pôrodníčka a mamina dvojčiat. Materstvo ju naučilo, že spánok je vyššia priorita ako uprataný byt. Okrem manažovania profesijného a súkromného života, sa venuje aj tvorbe obsahu na svojom blogu doubletrouble.sk a instagramovom účte pod rovnomenným názvom @doubletrouble.sk.