Skip to main content

Otázky a odpovede - objavte náš Baby Blog

Žena v úlohe matky, vie aj to, čo iní nevedia. Vie, ako chutí strach a obavy o to najcennejšie, čo v živote má. Vie, aké je to bezhranične milovať a podľa toho konať. Aj preto mnohé mamy o svojich skúsenostiach píšu a rady svoje poznatky posúvajú ďalej. Nech sa stretnete s čímkoľvek, vedzte, že v tejto situácii nie ste sama.

Baby Talk

Príchod bábätka, prvé zážitky po pôrode, emócie a otvorenie krásnej, hoci náročnej etapy života. Každá milujúca mama i otec sú hrdinami tohto príbehu. Nalaďte si podcast BabyTalk, ktorý pre vás pripravujeme s dvoma známymi lekárkami – českou pediatričkou MUDr. Kateřinou Karolovou a slovenskou gynekologičko-pôrodníčkou MUDr. Alexandrou Mamovou. Rozprávame sa o šestonedelí a o všetkom čo sa odohráva za oponou prvých týždňov rodičovstva.

Zistiť viac

Mamy mamám

Naše mamy, vedia svoje odborné profesijné vedomosti alebo aj praktické životné skúsenosti výstižne a vtipne spísať a ponúknuť ich ako inšpiráciu pre ostatných. Začítajte sa. Ak hľadáte, ako v niektorých situáciách postupovať, rady od mám – alebo aj otcov – dokážu padnúť vhod. Bez ohľadu na to, či ide o stravu, prvé zúbky, boľavé bruško či prvý vzdor.

Zistiť viac

Recenzie a testovania

Ikonické farebné logo s dávkou lásky v štyroch písmenkách. HiPP. Dlhoročná tradícia a špičková kvalita našich výrobkov je s nami už niekoľko generácií. Ich hlavným posudzovateľom je však spokojné bruško, zdravá pokožka a úsmev vašej ratolesti. Či už prechádzate na umelé mlieko, zavádzate príkrmy alebo hľadáte vhodnú kozmetiku – skúsenosti iných vedia byť pri rozhodovaní na nezaplatenie.

Zistiť viac

O udržateľnosti s nadhľadom

Eko a bio. Tieto termíny naše mamy a babky vôbec nepoznali, hoci mnohé ich po celý život pedantne dodržiavali. V ich duchu varili, podľa nich upratovali, s domácou kozmetikou dokázali zázraky. Dnes hovoríme, že menej je viac a udržateľnosť je kľúčom rozvoja. Začítajte sa do článkov, ktoré všetko objasnia a inšpirujú vás k vlastným nápadom, ako zachovávať prírodu a planétu pre generácie našich detí.

Zistiť viac