HiPP BIO COMBIOTIK® v praktickom balení

"Mlieko je skvelé. Môjmu malému chutí a jeho bruško je v poriadku. Keby však existovalo aj iné balenie ako len papierová krabica. To by bolo skvelé."

 Túto vetu sme od mamičiek počuli často. Preto sme sa želanie rozhodli splniť a teraz vám prinášame obľúbené dojčenské mlieko HiPP BIO COMBIOTIK® v praktickej plechovej dóze.

Plechová dóza obsahuje, samozrejme, rovnako kvalitné dojčenské mlieko ako známa papierová krabica. Zloženie je úplne identické. Okrem PRAEBIOTIK® obsahuje aj jedinečný prírodný PROBIOTIK®, ktorý sa prirodzene nachádza v materskom mlieku. Pretože veríme, že materské mlieko je pre dieťa to najlepšie. Preto je, pokiaľ ide o zloženie, našou večnou inšpiráciou.

Nič nie je bližšie materskému mlieku.


Výhody praktického obalu

  • Mlieko sa z plechovky ľahko naberá
  • Dóza má praktickú lištu na zarovnanie dávky
  • Viečko má integrovaný držiak na lyžičku, aby ju rodičia nemuseli loviť zo dna plechovky

Hoci je plechovka pohodlnejšia, nie je určená na nahradenie mlieka v papierovom obalu pri bežných nákupoch. Papierová škatuľa zostáva na pultoch obchodov a naďalej je preferovanou voľbou spoločnosti HiPP.  

Hlavným dôvodom je udržateľnosť.  Papierové obaly zanechávajú menšiu uhlíkovú stopu ako plechové obaly. Pozitívny vzťah k prírode a udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt spoločnosti HiPP ako rodinnej firmy. 

A keď už hovoríme o udržateľnosti, aj plechové obaly sa dajú triediť.

  • Plastový uzáver patrí do plastu
  • Plechový box do kovu
  • Papierový obal do papiera
  • Odtrhávacie ochranné viečko do komunálneho odpadu

Produkty v praktickom balení

Počiatočná mliečna dojčenská výživa
HiPP 1 BIO Combiotik® 800 g

Viac informácií o produkte tu

Kúpiť na Benu.sk

 

Následná mliečna dojčenská výživa
HiPP 2 BIO Combiotik® 800 g

Viac informácií o produkte tu

Kúpiť na Benu.sk


Dôležité upozornenie: Dojčenie je najvhodnejší spôsob výživy dojčiat. Materské mlieko je najlepšie v prvých mesiacoch života; obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje pre zdravý vývoj, a posiľuje jeho imunitu. O výžive sa poraďte so svojím lekárom. Zabezpečte svojmu dieťaťu vyváženú stravu a zdravý životný štýl. 

PROBIOTIC®: L.fermentum, ktorý sa nachádza v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje probiotické kultúry v individuálnej variácii a množstve.

PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z organickej laktózy.

Podľa zákona pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny C a D, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. HiPP je jediné pokračovacie mlieko s bioaktívnym folátom Metafolin®.